top of page

Ініціатива Save Pets of Ukraine потребує складське приміщення у Києві


Save Pets of Ukraine нарощує масштаби діяльності і для цього потребує складське приміщення у Києві. Ініціатива, заснована компанією Kormotech після повномасштабного російського вторгнення, регулярно доставляє корм та ветеринарні препарати для чотирилапих у різні регіони, передовсім на лінії зіткнення. Собаки та коти, що стали заручниками війни, потребують постійної підтримки. Дуже важливо забезпечити логістику доставок. Щоб допомога була безперервною, ми повинні мати надійні місця зберігання гуманітарних вантажів, особливо у Києві, звідки потік допомоги іде за різними напрямками.


Щоб ще ефективніше допомагати чотирилапим, шукаємо складське приміщення у Києві.

Вимоги до складу такі:

  • місце розташування: Святошинський район столиці або ж в’їзд зі сторони Житомирської траси;

  • площа: +/- 500 квадратних метрів з охороною території;

  • послуги: автонавантажувача; офісне приміщення на території складу (дві кімнати з усіма комунікаціями);

  • коли: з 1 вересня 2022 року.

Якщо ви можете допомогти нам, а, отже і чотирилапим, звертайтеся за номером телефону: +380 50 934 00 78 (Олег).


Дякуємо за спільну допомогу хвостикам!


Save Pets of Ukraine допомагає тваринам, що страждають від війни в Україні. Ініціатива заснована компанією Kormotech після повномасштабного російського вторгнення. Є продовженням програми «Не залишай нас в АТО», у межах якої рятували тварин у Донецькій та Луганській областях з початку вторгнення Росії у 2014 році.


ніціатива Save Pets of Ukraine збирає заявки від тих, хто потребує допомогу – пріоритетно від притулків, зооволонтерів з регіонів на лініях зіткнень; доставляє гуманітарний вантаж до координаційний центрів видачі та за допомогою мережі волонтерів забезпечує видачу корму заявникам в координаційних центрах.

За 5 місяців діяльності передали уже 650 тонн корму від компанії Kormotech та донорських організацій і продовжуємо нарощувати об’єми допомоги. Таким чином врятували понад 137 тисяч тварин. Також забезпечуємо ветеринарною турботою тварин. Зокрема, закупили 1000 доз вакцини від сказу та розпочали щеплення тварин у притулках у Київській та Харківській областях.


Мета ініціативи Save Pets of Ukraine - комплексна допомога тваринам через забезпечення харчуванням та базовим ветеринарним доглядом, аби в майбутньому прилаштування її в родину. Для цього під патронатом ініціативи формуємо глобальний ланцюг допомоги, об’єднуючи великі бізнес-структури, а також профільні об’єднання у різних країнах світу, щоб допомога для тварин здійснювалася системно, ґрунтовно та якісно.

Ви можете стати частинкою цього великого ланцюга порятунку хвостиків!

Comments


bottom of page