top of page

Фонд IFAW став нашим партнером

Міжнародний фонд захисту тварин IFAW підписав меморандум про співпрацю з Save Pets of Ukraine


IFAW (International Fund for Animal Welfare) – це один з найбільших благодійних фондів з охорони та захисту тварин у світі, заснований у 1969 році. Окрім порятунку та захисту диких тварин, IFAW відомий своєю роботою з допомоги собакам та котам. Саме тому фонд обрав своїм партнером в Україні ініціативу Save Pets of Ukraine, засновану українським виробником харчування для котів та собак Kormotech. Save Pets of Ukraine надає корм, вакцини, медичні препарати для притулків та зооволонтерів, що опікуються безпритульними тваринами.В рамках співпраці ініціатива Save Pets of Ukraine та фонд IFAW будуть передавати корм чотирилапим, що постраждали від війни. Перші поставки заплановані у притулки Київської, Харківської, Дніпропетровської, Львівської, Житомирської та Одеської областей.


З початку повномасштабного вторгнення ініціатива Save Pets of Ukraine надала понад 1 мільйон кілограмів корму та врятувала близько 250 000 чотирилапих по всій Україні. В січні 2023 ініціатива запустила пілотну програму патронажу притулків. Проєкт передбачає лікування, вакцинацію, обробку від паразитів, стерилізацію, чіпування тварин, надання їм паспорту, корму та інших необхідних речей. Кінцевою метою програми є прилаштування тварин у сім’ї. Наразі під патронажем перебувають 57 тварин з 4 притулків. В майбутньому планується розширити програму до 50 притулків на рік.


IFAW систематично допомагає тваринам в Україні, що страждають від наслідків повномасштабного вторгнення. За перші 6 місяців війни фонд надав організаціям в Україні 63 гранти загальною сумою понад 1 мільйон доларів США, що були спрямовані на допомогу більше ніж 75 тисячам тварин. Крім того, за сприяння та допомоги IFAW було запущено програму безкоштовної вакцинації та чіпування 20 тисяч тварин, а також стерилізації 4 тисяч чотирилапих у Києві, Львові, Харкові та Одесі.

Comentários


bottom of page