top of page

Нова пошта стала логістичним партнером ініціативи Save Pets of Ukraine


Ініціатива Save Pets of Ukraine розпочала співпрацю з компанією «Нова пошта», щоб допомогти більшій кількості тварин, що страждають від війни. Допомога чотирилапим відбувається за сприяння нового напряму роботи компанії – Nova Poshta Humanitarian.


Нова пошта надала ініціативі Save Pets of Ukraine ваучери на безкоштовну доставку гуманітарних вантажів. Таким чином корм, медикаменти та інші необхідні речі зможуть отримати хвостаті у будь-якому регіоні країни. У пріоритеті – області на лініях зіткнення та прифронтові території.


«Мета ініціативи Save Pets of Ukraine - комплексна допомога тваринам: корм, ветеринарний догляд, подальше прилаштування в сім’ю. Компанія Kormotech у співпраці з фондом U-Hearts залучили міжнародних донорів для закупівлі якісного корму, вакцин. Спільно з Nova Poshta Humanitarian зможемо швидше доставляти цю допомогу в координаційні центри на лініях зіткнення: Донецька, Луганська, Одеська, Миколаївська, Харківська області, звідки отримуємо дуже багато запитів, а також адресно деяким заявникам, наприклад, людям з інвалідністю», - розповіла Катерина Ковалюк, директорка з комунікацій компанії Kormotech, координаторка ініціативи Save Pets of Ukraine.


Ініціатива Save Pets of Ukraine збирає заявки від тих, хто потребує допомогу – пріоритетно від притулків, зооволонтерів з регіонів на лініях зіткнень; доставляє гуманітарний вантаж до координаційний центрів видачі та за допомогою мережі волонтерів забезпечує видачу корму заявникам в координаційних центрах.


«Під час війни страждають не лише люди, але й тварини, яких часто покидають напризволяще. Тому ми ні секунди не вагались щодо співпраці з Save Pets of Ukraine, – каже керівник напряму Nova Poshta Humanitarian Андрій Григоров. – Наша доставка рятує котів та собак від голоду, адже в областях на лінії зіткнення або на деокупованих територіях люди не завжди можуть прогодувати чотирилапих, оскільки самі ледь зводять кінці з кінцями».


Ініціатива Save Pets of Ukraine створена компанією Kormotech (найбільшим виробником кормів для домашніх тварин в Україні) у березні 2022 року для допомоги тваринам, що страждають від війни. За чотири місяці діяльності спільно з фондом U-Hearts та благодійною організацією Greater Good Charities передали понад 570 т корму для собак та котів. Таким чином вдалося врятувати понад 120 тисяч тварин. Також забезпечуємо ветеринарною турботою тварин. Зокрема, закупили 1000 доз вакцини від сказу та розпочали щеплення тварин у притулках у Київській та Харківській областях.«Save Pets of Ukraine може слугувати прикладом дієвого об’єднання великого бізнесу задля допомоги. Спочатку діяльності ініціативи компанія Kormotech виділила понад 200 тон корму для чотирилапих, людей в компанії, які розгорнули мережу допомогу, та, що важливо, почала працювати над залученням донорів, щоб допомога була системною. Спільно з фондом U-Hearts, створили сильну та прозору структуру, якій довіряють та навколо якої об’єднуються все більше партнерських організацій та фондів з різних країн. Співпраця з Новою поштою - це черговий крок на шляху творення великого ланцюга допомоги беззахисним тваринам під патронатом ініціативи Save Pets of Ukraine», - наголошує Катерина Ковалюк, директорка з комунікацій компанії “Kormotech”, координаторка ініціативи Save Pets of Ukraine.

Додамо, Ініціатива Save Pets of Ukraine є продовженням програми - «Не залишай нас в АТО», у межах якої рятували тварин у Донецькій та Луганській областях з початку вторгнення Росії у 2014 році. Kormotech підтримував власників та опікунів покинутих тварин у зоні бойових дій і надіслав понад 40 тонн раціонів для котів та собак. Від 2017 року проєкт трансформувався в адресну підтримку зооволонтерів та притулків для чотирилапих по всій Україні.

Comentarios


bottom of page