top of page

Небезпечні іграшки для чотирилапих

Save Pets of Ukraine дає поради, які іграшки для тварин краще оминати стороноюОбрати іграшку для улюбленця не так просто, як вам може здатися на перший погляд. На думку експертів, навіть спеціально розроблені товари для тварин можуть бути небезпечними.


Підходьте відповідально до вибору необхідних речей для улюбленців. Памʼятайте, що лише ви можете вберегти їх від небезпек.
1. Дерев'яні іграшки (роги, палки, кісточки, гантелі).


Ці іграшки небезпечні тим, що тварина може раптово травмувати ротову порожнину та/або зламати зуби.


2. Іграшки з дрібними деталями


Якщо у мʼякої іграшки пластмасові очі, стирчать вусики, пришиті ґудзики або інші деталі, краще її залишити в магазині. Хвостики люблять розривати ці іграшки і під час процесу можуть випадково проковтнути якісь деталі, внаслідок чого є ризик розвитку кишкової непрохідності.3. М'ячики (не всі)


Уникайте тонких гумових м'ячів, м'ячів-стрибунів та дисків з крихкого пластика.

Звертайте увагу на розміри м'ячика: він повинен відповідати розміру пащі вашого улюбленця. Якщо м'яч буде меншим, тоді є ризик задухи.


Також хочемо відмітити небезпеку тенісних м'ячиків. Матеріал, з якого вони виготовлені, є небезпечним і може сточити зуби й подразнити ротову порожнину


4. Іграшки зі спіненого полівінілхлориду


Текстура таких іграшок ідеальна для жування, тому тварини їх дуже люблять. Але вони є досить шкідливими через токсичні матеріали, які надають пружність таким іграшкам. При випадковому ковтанні шматочка від цих іграшок, у хвостика можуть початися серйозні проблеми зі шлунково-кишковим трактом і якщо це вчасно не помітити, можуть виникнути спонтанні напади блювоти, гастриту, зменшення апетиту та активності.


5. Пластикові пляшки


Дуже гарно привертають увагу хвостика до гри своїм гучним звуком. Але не варто дозволяти ними бавитися, бо жорсткий пластик може легко подряпати пащу, а також сточити зуби, практично як наждачний папір.6. Для всіх тварин, особливо для кішок, небезпечні дуже маленькі іграшки, які теж легко проковтнути, після чого погіршиться стан здоровʼя тварини.


7. Не варто купувати котикам іграшки зі стрічками, нитками або мотузками. Вони небезпечні тим, що кудлатик може сильно заплутатись.


Також не рекомендується купувати іграшки з пір'ям, нитками та блискітками. Але якщо все ж таки ви маєте таку іграшку, бо котик від неї у захваті, тоді прослідкуйте, як він із нею поводиться. Наприклад, якщо блискітка буде ненадійно закріплена, то хвостик зможе її проковтнути.


При виборі іграшок, по-перше, звертайте увагу на їхні розміри та деталі.


По-друге, обирайте іграшки з натуральних матеріалів: бавовна, дерево, висушені жили або якісна м'яка гума, латекс і силікон.

bottom of page