top of page

Небезпеки теплої пори року

Як вберегти свого улюбленця


Ось і настав останній місяць весни. Це означає, що попереду ще більше сонечка, тепла і навіть спеки


Не дивлячись на всі переваги теплого сезону, варто не забувати про небезпеки, які можуть очікувати на ваших улюбленців.


Памʼятайте! Ви несете відповідальність за своїх домашніх улюбленців та тільки ви можете уберегти їх від небезпекНЕБЕЗПЕКА 1. Перегрів на сонці


Багато хто нехтує тим, що це може трапитися з їхньою тваринкою, але це надзвичайно важливо.


Щоб запобігти цій небезпеці, краще вигулювати хвостиків рано вранці та ближче до заходу сонця. Якщо виникла потреба вийти на вулицю вдень, тоді візьміть з собою водички та давайте можливість чотирилапим бути в тіні.


НЕБЕЗПЕКА 2. Перегрів в закритому автомобілі


Може здатися банальною річчю, але все ж таки досі є ті люди, що залишають своїх хвостиків у зачинених автомобілях, де немає ніякої щілини для попадання повітря. Не робіть так❗️Не шкодьте здоровʼю власного улюбленця.


НЕБЕЗПЕКА 3. Укуси комах


Саме в теплий сезон варто максимально відповідально ставитися до обробки улюбленців від кліщів та бліх.


Комарі теж є небезпечними. Після їх укусу у хвостиків можуть виникати алергічні реакції, які створять для них максимальний дискомфорт. Окрім алергії, після укусу може виникнути ще одна небезпека - хвороба дирофіляріоз (серцевий хробак), яка може спровокувати тромбоз.


НЕБЕЗПЕКА 4. Змушувати їсти більше, ніж він бажає


Ви можете помітити, що в спекотний день хвостик зʼїв менше їжі. Це нормально! Просто вам варто зменшити обʼєм його порції.


НЕБЕЗПЕКА 5. Пам‘ятайте про грумінг


Безсумнівно шерсть для тваринок виконує важливу роль, але в літній період її потрібно частіше підстригати. Це зменшить ризик перегріву.


Рекомендуємо не підстригати сильно коротко, адже середня довжина шерсті допоможе уникнути сонячних опіків.


НЕБЕЗПЕКА 6. Рослини - остюки


Остюки на вигляд, як засохлі колоски. Вони можуть потрапляти песикам до носика, вушок, рота та на подушки лапок. Через це є ризик того, що дістати їх можна буде лише хірургічним втручанням.

Тому оглядайте місцевість перед тим, як відпускати свого пухнастика у траву.


НЕБЕЗПЕКА 7. Часті подорожі в автомобілі


Намагайтеся зменшити кількість подорожей з вашим улюбленцем, але якщо це необхідно, подбайте про наявність води, відкривайте вікна або вмикайте кондиціонер.


Також, перебуваючи довготривалий час в одному положенні, вийшовши на вулицю ваш улюбленець може знепритомніти, тому обережно ставтесь до цього.

Comments


bottom of page