top of page

Наша допомога за квітень-травень

А також підтримка рятувальних місій Херсонщини


Потужнуй ланцюг допомоги чотирилапим, створений ініціативою Save Pets of Ukraine, вже забезпечив кормом понад 800 територіальних громад України, таким чином нагодувавши більше 300 000 хвостиків.
На жаль, з моменту повномасштабного вторгнення майже щодня ми читаємо новини про трагедії різного масштабу. Але підрив дамби Каховської ГЕС цього місяця неабияк сколихнув кожного українця. Трагедія обʼєднала багато організацій та волонтерів, які оперативно простягнули руки допомоги.

Наша ініціатива підтримала 13 волонтерських груп/громадських організацій та надала: • 6000 кг корму, необхідну кількість спеціального молока для кошенят, а також смачні снеки, щоб привернути увагу голодних тваринок, які втікали від рятівників. • Металеві пилки для розрізання ланцюгів і замків, сітки для відлову тварин та рукавички. • Клітки та переноски для переміщення тварин у безпечніші регіони. • Медикаменти: антисептики та седативні засоби

За даними наших партнерів-рятівників, вдалося врятувати та нагодувати близько 1500 тварин. Ініціатива Save Pets of Ukraine також сфокусувала свою допомогу для притулків, які надали прихисток тваринам з Херсонщини, та забезпечила їх кормом.

Продовжуємо рятувати хвостиків, які страждають від російської агресії: годуємо, піклуємось про здоров’я та допомагаємо знайти люблячий дім.

Підтримуйте ініціативу донатами, щоб разом з вами ми змогли врятувати ще більше хвостиків.

bottom of page